شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : باید تمام ملاحظات اساسنامه فدراسیون فوتبال بررسی شود
باید تمام ملاحظات اساسنامه فدراسیون فوتبال بررسی شود
نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در اساسنامه فدراسیون فوتبال تمام جوانب در نظر گرفته شود تا در آینده دچار تعارض نشویم.

باید تمام ملاحظات اساسنامه فدراسیون فوتبال بررسی شود

مهدی شریفیان، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری در ورزش به ویژه ورزش قهرمانی از جمله ورزش محبوب فوتبال را موجب تقویت نشاط اجتماعی می‌دانم و قطعاً رویکرد مجلس تقویت نهادهای مرتبط با ورزش است.

وی افزود: تقویت نشاط اجتماعی و بالا بردن احساس هویت ملی در نتیجه موفقیت‌های بین‌المللی تیم‌های ورزشی در صحنه‌های مختلف از دیگر نتایج توجه ویژه به ورزش قهرمانی است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با ذکر مواردی از موفقیت‌های تیم‌های ملی کشور در حوزه‌های بین‌المللی، ادامه داد: ورزش فوتبال از سال‌های دور در کشور ما مورد علاقه مردم بوده و بخش بسیار بزرگی از خاطره جمعی مردم ما با موفقیت تیم ملی فوتبال در مسابقات و دوره‌های پیاپی جام‌های قهرمانی بین‌المللی و منطقه‌ای عجین شده است.

شریفیان با اظهار امیدواری در خصوص موفقیت تیم ملی برای صعود هرچه سریع‌تر به جام جهانی آینده، اظهار داشت: فوتبال، ورزش قابل پیش بینی‌ای نیست و البته به عنوان یک ورزش دوست مثل دیگر هموطنان خواستار موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات آتی هستم تا یک بار دیگر شاهد حضور این تیم پر افتخار در مسابقات بین‌المللی جام جهانی باشیم.

وی در رابطه با موضوع اساسنامه پیشنهادی فدراسیون بین‌المللی فوتبال و بررسی آن در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت توجه و دقت کافی در این موارد تاکید کرد و گفت: در موضوع اساسنامه فدراسیون فوتبال باید تمام ملاحظات مرتبط با این مسئله در نظر گرفته شود تا در آینده تعارضات قانونی و یا ابهامی برای اجرای آن باقی نماند و هر تصمیمی که مجلس بگیرد قطعا با رویکرد تقویت نهادهای مرتبط با ورزش در کشور خواهد بود.

به اشتراک بگذارید : | | |