با حضور “شریفیان “در اداره اموزش و پرورش اسلامشهر؛

آخرین وضعیت مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان بررسی شد

با حضور “مهدی شریفیان” نماینده مجلس در اداره آموزش و پرورش اسلامشهر، آخرین وضعیت مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان در حوزه‌های مختلف بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، “مهدی شریفیان” نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر آخرین وضعیت مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان در حوزه‌های نیروی انسانی، زیرساخت و تجهیزات مورد نیاز وهمچنین مدارس قلع و قمعی را مورد بررسی قرار داد .

” شریفیان” در سفر اردیبهشت ماه “یوسف نوری” وزیر آموزش و پرورش به شهرستان اسلامشهر، پیگیری و رفع مشکلاتی همچون “تعداد زیاد مدارس با حکم قلع و قمع”، “تعداد زیاد مدارس فرسوده”، “تعداد بالای مدارس دو نوبتی در شهرستان”، “نبود فضای ارودگاهی برای فعالیتهای پرورشی” ، “عدم بروز رسانی تجهیزات مدارس فنی وحرفه ای و کاردانش” ، “کمبود جدی فضای ورزشی دانش آموزان” و “عدم وجود یک مرکز به عنوان پژوهشگاه دانش آموزی” را از وزیر آموزش و پرورش مطالبه کرده بود.

نماینده مردم اسلامشهر در مجلس همچنین مرداد ماه گذشته با حضور در وزارت آموزش و پرورش و دیدار با “یوسف نوری” روند اجرای مصوبات سفر وزیر به اسلامشهر را پیگیری کرده بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست