در دیدار شریفیان با یوسف نوری صورت گرفت؛

 پیگیری مصوبات سفر وزیر آموزش و پرورش به شهرستان اسلامشهر

در دیدار “مهدی شریفیان” نماینده مجلس با “یوسف نوری” وزیر آموزش پرورش ، روند اجرا مصوبات سفر اخیر وزیر به شهرستان اسلامشهر مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، “مهدی شریفیان ” نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی در دیدار با “یوسف نوری” وزیر آموزش و پرورش ضمن ابرازی امیدواری از اهتمام دولت نسبت به رفع دغدغه ها و مسائل و مشکلات فرهنگیان و محیطهای آموزشی اسلامشهر تصریح کرد : از جمله مهمترین مسائل و مشکلات احصاء شده در شهرستان نبود زیر ساختهای لازم در حوزه آموزشی است که خوشبختانه با انسجام و هماهنگی بسیار خوب مسئولین اسلامشهر و همچنین اهتمام دولت سیزدهم بزودی شاهد رفع بخش قابل توجهی از مشکلات شهرستان در حوزه آموزش خواهیم بود .

“شریفیان در ادامه با اشاره به “تعداد زیاد مدارس با حکم قلع و قمع”، “تعداد زیاد مدارس فرسوده”، “تعداد بالای مدارس دو نوبتی در شهرستان”، “نبود فضای ارودگاهی برای فعالیتهای پرورشی” و “عدم بروز رسانی تجهیزات مدارس فنی وحرفه ای و کاردانش” ، در شهرستان اسلامشهر افزود : البته با تلاش وزارت آموزش و پرورش بسیاری از مشکلات این حوزه در شهرستان در حال مرتفع شدن است و امیدواریم با عنایت ویژه وزیر محترم روند رفع مشکلات شتاب بیشتری بگیرد.

در این دیدار همچنین روند اجرای مصوبات سفر اخیر وزیر آموزش و پرورش به شهرستان اسلامشهر مورد بررسی قرار گرفت و در این زمینه دستور تامین تجهیزات مراکز آموزشی و همچنین تعمیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدارس اسلامشهر از سوی وزیر صادر شد .

وزیر آموزش و پرورش در این دیدار همچنین اجرای بهسازی آسفالت مدارس شهرستان اسلامشهر تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید از سوی سازمان نوسازی مدارس و همچنین تعیین تکلیف و خرید مدارس با حکم قلع و قمع طی توافق با مالکین را مورد تاکید قرار داد .

رفع کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش اسلامشهر و تامین تجهیزات مورد نیاز هنرستانها از دیگر مسائلی بود که در این دیدار مطرح و دستور پیگیری و حل آنها از سوی وزیر صادر شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست