از سوی دفتر شریفیان صورت گرفت؛

 پیگیری صدور سند مالکیت برای 600 واحد مسکونی تامین اجتماعی اسلامشهر

در جلسه ای با حضور رئیس دفتر مهدی شریفیان نماینده مجلس موضوع سند مالکیت مجتمع مسکونی 600 واحدی تامین اجتماعی اسلامشهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، پیرو درخواست کتبی جمعی از ساکنان مجمتع مسکونی تامین اجتماعی اسلامشهر از مهدی شریفیان نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس برای پیگیری مشکل فقدان سند مالکیت واحد های مسکونی این مجتمع ، جلسه ای با حضور “ناصر احمدی” رئیس دفتر ” شریفیان” و نماینده ساکنان مجتمع مسکونی تامین اجتماعی برگزار و راهکار های رفع موانع صدور سند مالکیت برای مالکان این مجتمع مورد بحث بررسی قرار گرفت .

با گذشت بیش از 25 سال از ساخت این مجتمع 600 واحدی واقع در خیابان زرافشان اسلامشهر، مالکان آن از مشکل فقدان سند مالکیت واحد های مسکونی خود رنج می برند.

گفتنی است پیشتر نیز با پیگیری های صورت گرفته از سوی مهدی شریفیان و برگزاری جلساتی با مجموعه های مرتبط از جمله ادارات ثبت اسناد و املاک، راه و شهرسازی و همینطور شهرداری و سازمان نظام مهندسی زمینه صدور سند برای ساکنان حدود ۴ هزار واحد مسکونی فاقد سند در شهرستان اسلامشهر در حال فراهم شدن است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست