پیام تبریک دکتر مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای و عضو هیئت رئیسه فراکسیون دانش بنیان


بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب والابصار
مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

سال ۱۴۰۰ همچون گذشتهٔ با عظمت ملت بزرگ ایران به پایان آمد و مردم بزرگوار ایران اسلامی در طلیعه قرنی جدید از تاریخ پر از افتخار خود در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی قرار گرفته اند.

موفقیت های روز افزون در کنار روحیه مقاومت مثال زدنی است ملت ایران، امروز سرمشق بسیاری از ملل آزاده جهان قرار گرفته است و حرکت در این مسیر پر بهجت روز به روز با رهروان بیشتری ادامه خواهد یافت. انشاءالله

در سال ۱۴۰۱ که به امر رهبر معظم انقلاب دامت برکاته به عنوان « سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین » قطعا آنچه دغدغه ما در فراکسیون دانش بنیان مجلس است مورد توجه همه دستگاهها قرار خواهد گرفت و مجلس یازدهم با توان و عنایت بیشتری در راه تعمیق اقتصاد دانش بنیان و تقویت اشتغال زایی و اشتغال آفرینان گام برخواهد داشت.

اینجانب نیز تحویل سال نو را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همه ملت ایران به ویژه مردم خونگرم شهرستان اسلامشهر تبریک عرض می‌نمایم و سالی پر از سعادت و سلامت و بهروزی برای همه آرزومندم.

مهدی شریفیان
نماینده مردم شریف تهران ، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست