“شریفیان” در دیدارجمعی از حافظان و قاریان قرآن کریم شهرستان اسلامشهر:

نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در جامعه نسل آینده را در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان بیمه خواهد کرد

مهدی شریفیان نماینده مجلس در دیدار با جمعی از فعالان قرآن شهرستان اسلامشهر بر ضرورت نهادینه کردن فرهنگی قرآنی در جامعه با هدف مصون سازی نسل آینده در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان بیمه خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر ، “مهدی شریفیان” نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از حافظان و قاریان قرآن اسلامشهری ، قرآن کریم را نسخه شفا بخش بشریت و نور هدایت در همه اعصار عنوان کرد و گفت : امروز بیشتر از هر زمان دیگر نیازمند نهادینه کردن فرهنگ قرآن کریم در جامعه هستیم در این مسیر قاریان و حافظان قرآن کریم نقش بسیار مهمی در تبیین اخلاق اسلامی در جامعه دارند.

شریفیان با تاکید بر اهمیت جهاد علمی در جامعه از سوی نخبگان تصریح کرد: جهادعلمی شما حافظان و قاریان به عنوان نخبگان جامعه آموزش قرآن کریم به عموم مردم به ویژه نوجوانان و جوانان ، تلاش برای جذب آنها به سمت مفاهیم و فرهنگ والای قرآنی و مانوس کردن بیش از پیش جامعه با کلام وحی است .

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود : نهادینه کردن فرهنگی قرآنی در جامعه یکی از راههای موثری و اصلی در مصون سازی نسل آینده در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان است.

در این دیدار صمیمی همچنین قاریان، حافظان و فعال حوزه قرآن کریم در شهرستان اسلامشهر به بیان دغدغه‌ها خود و مطالبات خود در زمینه فراگیری و گسترش فرهنگ و علوم قرآنی و حمایت معنوی مسئولان از فعالان قرآنی پرداختند و “شریفیان ” نیز ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت حافظان و قاریان قرآن کریم نسبت به پیگیری مطالبات جامعه قرآنی شهرستان قول مساعد داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست