شریفیان خبر داد:
مشارکت #بنیاد_مستضعفان در ارتقاء زیرساخت‌های اساسی شهرستان اسلامشهر

مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار شریفیان با تقدیر از اقدامات بنیاد مستضعفان در احداث ۴ هزار واحد مسکونی با مشارکت بنیاد مسکن و حمایت از افراد کم‌بضاعت شهرستان اسلامشهر گفت: خوشبختانه عملیات ساخت ۴ هزار واحد مسکونی در اراضی متعلق به بنیاد مستضعفان در اسلامشهر آغاز شده که طبق هماهنگی به‌عمل آمده مقرر شده هزار واحد مسکونی با هماهنگی مدیران شهرستان طبق ضوابطی در اختیار افراد کم‌برخوردار قرار گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: شهرستان اسلامشهر به لحاظ پیچیدگی مسائل و انباشت مشکلات و محرومیت ها، نیازمند توجه ویژه نهادها و دستگاه های مختلفی است که بدون عزم جهادی و پشتکار مسئولین نمی توان این مسائل را حل کرد و به همین خاطر نهادهایی همچون بنیاد مستضعفان می توانند در امر پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر شهرستان اسلامشهر به کمک دستگاه‌های اجرایی بیایند.

رئیس کمیته ساماندهی سازمان های مردم نهاد مجلس با اشاره به اقدامات خاص و اثرگذار مجموعه خدوم بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی در نقاط مختلف کشور تاکید کرد: در خصوص ارتقاء زیرساخت‌های بهداشتی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی و احداث سرانه‌هایی همچون مدرسه، کتابخانه، زمین چمن مصنوعی، سالن چند منظوره ورزشی و مراکز بهداشتی، انتظار داریم بنیاد مستضعفان همچون گذشته یاور دولت و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان اسلامشهر باشد تا بخشی از مشکلات و نیازهای مردم منطقه از این طریق برطرف گردد.

وی در پایان با اشاره به مشکلات کشاورزان روستای بهمن‌آباد بخش احمدآباد مستوفی و ضرورت رفع مشکل و دغدغه آنان، افزود: شهرستان اسلامشهر از ظرفیت‌های کم‌نظیری در حوزه تولید و اشتغال برخوردار است و با وجود موقعیت جغرافیایی مطلوب و بهره‌مندی از جاده‌های مواصلاتی و بندرخشک آپرین و همچنین نیروهای متخصص، شرایط ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری هلدینگ‌های اقتصادی بنیاد مستضعفان در این شهرستان فراهم است که امیدواریم با درایت و تدبیر مهندس فتاح این امر محقق گردد.

در بخش دیگر این دیدار، فتاح با استقبال از پیشنهاد نماینده مجلس شورای اسلامی، آمادگی بنیاد مستضعفان جهت حضور موثر در جریان محرومیت زدایی در شهرستان اسلامشهر به ویژه در حوزه ساخت مدارس، چمن مصنوعی و مساعدت در تکمیل پروژه‌های فرهنگی را اعلام کرد.

در پایان این دیدار مهدی شریفیان ضمن دعوت از رئیس بنیاد مستضعفان و مدیر عامل بنیاد علوی جهت بازدید میدانی از شهرستان اسلامشهر و اتخاذ تصمیمات لازم، خواستار حمایت ویژه از خانواده تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و افراد کم‌بضاعت شهرستان اسلامشهر در حوزه مسکن و معیشت شد که با موافقت رئیس بنیاد مستضعفان همراه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست