ضرورت حمایت ویژه دولت برای ارتقاء زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی شهرستان اسلامشهر

عصر امروز پنجشنبه چهارم اسفندماه با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، مهندس علیرضا فخاری استاندار تهران، مهندس جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، بهره برداری از ۲.۲ کیلومتر از کمربندی شمالی اسلامشهر از جمله تقاطع غیر همسطح شهید حاج محمود شفیعی آغاز شد.

مهدی شریفیان نماینده تهران در مجلس در آیین افتتاح این پروژه گفت: شهرستان با حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب تهران قرار دارد و به عنوان کریدور شهرستان های غربی پایتخت روزانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار سفر را مدیریت می کند.

وی ادامه داد: امروز یک فاز از طرح کمربندی شمالی اسلامشهر را افتتاح می کنیم و امیدواریم که با رفع مشکلات معارضان این کریدور مهم زودتر تکمیل شود.

شریفیان خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری اسلامشهر عزم جدی برای پایان این طرح دارد و با عنایت دولت مردمی بتوانیم خدمت رسانی شایسته ای به مردم اسلامشهر داشته باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به دستور رئیس‌جمهور برای تامين اعتبار پروژه متروی اسلامشهر و رفع تعارض پروژه کمربندی شمالی تأکید کرد: ارتقاء زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی شهرستان اسلامشهر مستلزم حمایت‌های ویژه دولت مردمی سیزدهم است که امیدواریم با پیگیری مدیران، دستورات رئیس جمهور محقق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست