شریفیان :
 امروز تجدید بیعت با امام راحل، جهاد اقتصادی برای رفع مشکلات مردم است

“مهدی شریفیان” نماینده مجلس در پیامی تصریح کرد که امروز تجدید بیعت با امام راحل عظیم شان در جهاد اقتصادی برای رفع آلام و مشکلات مردم معنا پیدا میکند.

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، “مهدی شریفیان” نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در پیامی به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت : در تاریخ معاصر ایران خردادماه همواره آبستن رویدادهای تعیین کننده مبتنی بر ارزش‌های آرمانخواهانه مردم ایران است. از قیام پانزده خرداد ماه مردم تهران و قم تا فتح خرمشهر عزیز و برگزاری چندین دوره انتخابات باشکوه ریاست جمهوری پس از پیروزی انقلاب اسلامی همگی برگ‌های زرین و درخشانی در تاریخ معاصر ایران اسلامی است و در نهایت رحلت جانسوز آن امام همام و بدرقه تاریخی رهبر امت توسط مردم بزرگ ایران که تا ابد در خاطره‌ها خواهد ماند، نمونه بارزی از وفاداری مردم به آرمان‌های متعالی خمینی کبیر است.

شریفیان افزود : همچنین در سالهای پس از رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سایه رهبری داهیانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای آرمانهای الهی و اسلامی امام راحل روز به روز درخشانتر از گذشته در عرصه بین المللی خود را نمایان کرده و خیل عظیمی از مستضعفان جهان را به جمع عدالت‌خواهان پیرو حضرت روح الله(ره) اضافه کرده است .

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه با بیان اینکه در چنین شرایط بیش از هر زمانی دیگری به استقرار اندیشه‌های والای انسانی و اسلامی خمینی کبیر احساس می‌شود تاکید کرد : امروز تجدید بیعت با امام راحل عظیم شان در جهاد اقتصادی برای گره‌گشودن از مشکلات مردم و رفع آلام صاحبان اصلی این انقلاب و نظام معنا پیدا میکند.

شریفیان همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان و همه شهدای نهضت جهانی اسلام و تسلیت سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) و قیام 15 خردادماه، گفت : بدون شک امروز هم نسخه شفابخش حل مشکلات کشور الگوی مدیریتی امام راحل(ره) از جمله صداقت، ساده زیستی، مردمداری و ایمان راسخ به عقیده در عرصه های مدیریتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست