باهمراهی شریفیان صورت گرفت ؛

سفر نیم روزی استاندار تهران به اسلامشهر برای پیگیری وعده های دولت به مردم این شهرستان

 

“محسن منصوری” که به منظور پیگیری وعده های سفرهای قبلی به مردم اسلامشهر به این شهرستان سفر کرده بود ، با همراهی “مهدی شریفیان” نماینده مجلس و “حسین حبیبی ” فرماندار اسلامشهر از برخی پروژه های عمرانی و نقاط محروم این شهرستان بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، محسن منصوری استاندار تهران به همراه چند تن از مدیران استانی به اسلامشهر سفر کرد تا از نزدیک مشکلات و نارسایی ها این شهرستان را بار دیگر بررسی و پیگیری کند .

منصوری در جریان اسن سفر طی سخنانی با اشاره به بازدید از پروژه های عمرانی و همچنین برخی نقاط محروم و کم برخوردار شهرستان اسلامشهر گفت : در این سفر از پروژه مترو اسلامشهر و ایستگاه میدان نماز بازدید صورت گرفت و در همین رابطه اعتباری که در مجموعه مصوبات سفر پیش بینی شده بود ، تخصیص اولیه آن صادر شده و دولت هم در این زمینه به کم شهرداری به عنوان متولی این پروژه خواهد آمد.

وی در ادامه افزود : همچنین در جریان بازدید از مناطق محروم شهرستان اسلامشهر از جمله شهرک امام حسین (ع) کمبودهایی در حوزه خدمات شهری و نارسائی های درباره زیر ساختهای آب و برق مشاهده شد که باید به صورت جدی پیگری و رفع شود .

منصوری همچنین از اختصاص اعتباری 3 ساله برای نوسازی مدارس فرسوده استان تهران خبر داد و گفت: یکی از بند های مصوبات سفر استانی رئیس جمهور اختصاص 2500 میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی ، بهسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان تهران بوده است که ظرف مدت کمتر از 3 سال توزیع خواهد شد . سهم اول توزیع این اعتبار که 320 میلیارد تومان است در اختیار قرار گرفته و این اعتبار با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و اداره کل نوسازی مدارس متناسب با پروژه هایی که در شهرستانهای مختلف از قبل آغاز شده و متناسب با سرانه دانش آموزی شهرستانها توزیع خواهد شد .

همچنین “مهدی شریفیان” نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری ، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی نیز که استاندار تهران را در این سفر نیم روزی همراهی میکرد، از پیگیری خود برای انجام تعهد تعاونیهای مسکن برای احداث مدارس خبر داد و گفت : با پیگیری که از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به عنوان دستگاه بالادستی تعاونی ها انجام خواهیم داد ، انجام تعهدات تعاونی ها از جمله موضوع مهم ساخت مدارس که متاسفانه مورد غفلت قرار گرفته تسریع خواهد شد .

منصوری در ادامه سفر چند ساعته خود به شهرستان اسلامشهر ، با حضور در منزل شهید “محمدشریف جانمحمدی”، ضمن ادای احترام به ساحت مقدس شهیدان شهرستان اسلامشهر، با خانواده این شهید معظم دیدار و گفتگو کرد.

در پایان این سفر نیز نشست جمع بندی مسائل و مشکلات بررسی شده با حضور “محسن منصوری” استاندار تهران ، “مهدی شریفیان” نماینده مجلس و “حسین حبیبی ” فرماندار اسلامشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست