نماینده مردم اسلامشهر در مجلس گفت: در حوزه سامان‌دهی پساب تصفیه‌خانه فیروزبهرام و واوان نیز دستورات خوبی صادر شده ‌و امید داریم که به زودی حلقه بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه‌ها کامل شود. ‌

مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر اظهار داشت: باتوجه به اینکه متأسفانه دوستانمان در سطوح مختلف چه آقایان وزرا در دولت و چه مدیران کل در استان از بسیاری از مسائل و مشکلات اسلامشهر خبر ندارند و از نزدیک با آنها آشنا نیستند! ما یکسری از برنامه‌ها را در قالب دعوت از وزیران آغاز کردیم تا از نزدیک با مسائل و مشکلات شهرستان آشنا شوند که این به حل مسائل و مشکلات بسیار کمک می‌کند.

شریفیان گفت: الحمدالله مصوبات بسیار خوبی توسط وزیر نیرو در این سفر یکروزه و در جلسه جمع‌بندی در دفتر فرماندار اسلامشهر ابلاغ شد که این ابلاغ به مدیران کل و بعضی از مجموعه‌های خودشان بوده است و امیدواریم این مصوبات هرچه‌زودتر عملیاتی شود.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تصریح کرد: در موضوع اصلاح و بازسازی شبکه فرسوده برق، اعتبارات خوبی توسط وزیر نیرو پیش‌بینی شده است. در حوزه سامان‌دهی پساب تصفیه‌خانه فیروزبهرام و واوان نیز دستورات خوبی صادر شده است و امید داریم که به زودی حلقه بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه‌ها و هم حلقه انتقال و بهره‌برداری که برای مصارف صنعتی و کشاورزی پیش‌بینی شده است، کامل شود.

منبع خبر : https://tn.ai/2766020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست