با پیگیری دکتر شریفیان صورت گرفت؛

رفع مشکلات ساخت ۴ هزار واحد مسکونی در اسلامشهر با حضور رئیس بنیاد مسکن در اسلامشهر

با حضور مهندس نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سایر مسئولین شهرستان در دفتر دکتر شریفیان مشکلات و چالشهای ساخت ۴۰۰۰ واحد مسکونی در اسلامشهر و همینطور رفع مشکلات روستاهای اسلامشهر مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در اسلامشهر در نشست مشترکی با حضور مهندس نیکزاد رئیس بنیاد مسکن، دکتر شریفیان نماینده تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر، حسین حبیبی فرماندار و محسن حمیدی شهردار اسلامشهر، موضوعات مختلفی از جمله مشکلات اجرائی سازی ساخت 4000 واحد مسکونی در اسلامشهر و اجرای طرح‌های هادی و بازنگری آن مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در حاشیه این نشست مهندس نیکزاد در خصوص نتایج سفرش به اسلامشهر گفت: اصلی ترین موضوعی که امروز بررسی شد وضعیت روستاهای اسلامشهر بود که تأکید مسئولین شهرستان بر اجرای طرح هادی روستاها و بازنگری آنها بود که تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

دکتر شریفیان نیز در ادامه، نتایج سفر آقای نیکزاد به شهرستان را مثبت ارزیابی کرده و گفت: علیرغم همه زحمات کشیده شده موضوع پیگیری طرحهای هادی و بازنگری آنها چندین سال بلاتکلیف بود که طی مذاکرات و مکاتبات مختلف با آقای نیکزاد موفق شدیم امروز به صورت حضوری در خدمت ایشان باشیم و پس از بررسی‌های مختلف ایشان قول مساعد دادند که تا آخر سال بازنگری طرح‌های هادی و اتمام پروژه های روستایی را شاهد باشیم.

وی افزود: موضوع دیگر، بحث احداث 4000 واحد مسکونی طرح ملی مسکن بود که از تعهدات دولت است و مقرر شد 1000 واحد از آن به محرومان اختصاص یابد. در زمینه احداث این واحدهای مسکونی مشکلی بین دستگاههای مجری مانند بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرداری اسلامشهر وجود داشت که طی این جلسه به جزئیات پرداخته شده و مقرر شد تا پایان آبان این مشکلات رفع شده و اوایل آذر اجرای این پروژه شروع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست