دیدار مهدی شریفیان با فرماندار اسلامشهر به مناسبت هفته دولت

همزمان با فرا رسیدن هفته دولت، مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر فرماندار اسلامشهر ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را به وی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، مهدی شریفیان نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به همراه ائمه جمعه اسلامشهر با حضور در دفتر فرماندار اسلامشهر، ضمن گرامیداشت شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر فرا رسیدن هفته دولت را به ایشان به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان اسلامشهر تبریک گفت.

شریفیان ضمن قدردانی از اقدامات و پیگیری مسائل اسلامشهر توسط حسین حبیبی فرماندار شهرستان اسلامشهرگفت: تعامل بین مدیران ادارت اسلامشهر در فضای برادرانه و همدلانه حاکم بر شهرستان سبب تسریع روند خدمت رسانی به شهروندان و حل مشکلات اسلامشهر خواهد شد.

شریفیان در ادامه افزود: در دیدارهایی که با معاونین رئیس جمهور و وزرا به همراه فرماندار اسلامشهر انجام شد، ضمن پیگیری مشکلات شهرستان و در اختیار قرار دادن مجموعه مسائل احصاء شده و با دعوت از وزیران در بازدید از شهرستان اسلامشهر موجب جلب توجه مدیران به حل مسائل اسلامشهر شده و با اجرای مصوبات سفر وزیران شاهد جذب اعتبارات ملی و استانی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست