علیرضا فخاری استاندار تهران و مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر فرماندار شهرستان اسلامشهر با ائمه جمعه این شهرستان دیدار کردند.

 به گزارش روابط عمومی خانه ملت اسلامشهر، علیرضا فخاری استاندار تهران و مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با حضور در دفتر فرماندار شهرستان اسلامشهر با حجت الاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه اسلامشهر، حجت الاسلام و المسلمین سنجری امام جمعه چهاردانگه و حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه احمدآباد مستوفی دیدار و پیرامون مسائل مهم شهرستان به گفتگو نشست.

در ابتدای این نشست صمیمی، ائمه جمعه شهرستان با اشاره به ضرورت پیگیری مطالبات مردم نقاط مختلف شهرستان از جمله تکمیل پروژه مترو، ایستگاه متروی چهاردانگه، تداخلات حریم با شهرداری تهران، تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر و احداث بیمارستان چهاردانگه، بر ضرورت تدبیر در پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز تأکید کردند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به مقوله مهم ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و برجسته‌سازی المان‌های دینی و ملی، بر اهمیت برنامه‌ریزی مناسب برای رفع مشکلات فرهنگی با تقویت بنیه فکری و اقتصادی عناصر فعال در عرصه جنگ نرم همچون ائمه جماعات، فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج و هیئات تصریح کردند.

در ادامه نیز مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش‌ها و حمایت‌های ائمه جمعه شهرستان، گفت: در طول مدت مسئولیت به‌عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همواره سعی و تلاشم بر این بوده که از رهنمودها و ارشادات ائمه جمعه بهره‌مند باشم و در پیگیری فرمایشات آنان تا حصول نتیجه قدم بردارم.

در بخش دیگر برنامه حسین حبیبی فرماندار شهرستان اسلامشهر با تقدیر و تشکر از حمایت‌ها و رهنمودهای ائمه جمعه شهرستان، گزارشی از اقدامات و همکاری‌های مشترک بین مجموعه مدیریت شهرستان و ائمه جمعه در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی را به استاندار تهران ارائه کرد.

در پایان نشست نیز علیرضا فخاری با تقدیر و تشکر از دغدغه‌مندی ائمه جمعه شهرستان اسلامشهر در پیگیری مطالبات مردمی و حل مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اشتغال جوانان، گفت: خوشبختانه با انسجام و همدلی که بین مدیران و مسئولان شهرستان اسلامشهر حاکم شده شاهد رشد و پیشرفت مناسبی در حوزه‌های مختلف هستیم که در این زمینه نیازمند برنامه‌ریزی دقیق برای حل مسائل و مشکلات باقیمانده است.

وی افزود: توجه به مقوله سبک زندگی ایرانی اسلامی جزء اساسی‌ترین مسائلی است که باید در زمینه فرهنگ‌سازی و الگوسازی این سبک از زندگی اقدامات تبیینی و ترویجی را با اهتمام بیشتر پیگیری کنیم. در این بین نیز استفاده حداکثری از ظرفیت شهرستان‌هایی مثل اسلامشهر در زمینه فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی قطعا باید مورد توجه مدیران استانی و ملی قرار بگیرد.

در پایان نشست نیز مقرر شد در خصوص تصمیمات اتخاذ شده در جلسه، پیگیری و اقدام صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست