پیام تبریک شریفیان به مناسبت روز ارتش:

 خدمات مردمی ارتش در مواقع حساس و بحرانی شعار “ارتش فدای ملت ” را تحقق بخشیده است

 “مهدی شریفیان” نماینده مجلس در پیامی به مناسبت روز ارتش گفت: اقدامات ارزشمند ارتشیان ایثارگر در بزنگاه های حساس و بحرانی در کنار دفاع از کیان کشور تحقق شعار “ارتش فدای ملت” است .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، “مهدی شریفیان” نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در پیامی به مناسبت روز ارتش تصریح کرد : بیست و نهم فروردین مرهون جان‌فشانی رزمندگان و غیورمردانی است که امنیت، اقتدار، عزت و سرافرازی را برای ملت شریف ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

شریفیان با بیان اینکه ارتش قهرمان با پشتوانه‌های مطمئن تخصصی و تجارب ارزنده، شناخت دقیق تهدیدات متصور پیش روی میهن اسلامی و برخورداری از نیروی انسانی مومن و متعهد اجازه نا امنی مرزهای جمهوری اسلامی ایران را به دشمنان نداده است افزود :
صلابت و جان‌فشانی ارتشیان ایثارگر ، به جهانیان به‌خصوص دشمنان کوردل این نظام مقدس ثابت کرده است که در دفاع از نظام مقدس، مرزهای میهن اسلامی و ملت شریف ایران از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و به هیچ بیگانه‌ای جرات دست‌اندازی به این مرز و بوم را نخواهند داد.

شریفیان با اشاره به اقدامات ارزشمند ارتشیان ایثارگر در بزنگاه های حساس و بحرانی کشور تاکید کرد : خدمات اجتماعی و مردمی ارتش و نیروی زمینی سرافراز در مواقع حساس و بحرانی کشور از جمله سیل، زلزله و کرونا از جمله اقدامات ملموس، دلسوزانه و جهادگرانه‌ای بود که شعار «ارتش فدای ملت» را به معنای واقعی تحقق بخشیده و ارتش امروز یک ارتش مردمی و ایثارگر است.

وی در پایان تصریح کرد : این روز بزرگ که یادمان حماسه سازی و ایمان و دلاوری سربازان این آب و خاک است بر ملت ایران و مردان خدا که میراث دار خون شهیدانند مبارک باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست