رهاورد سفر وزیر کار به شهرستان اسلامشهر؛

تجهیز بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر به “ام آرآی” و “سی تی اسکن”

وزیر کار که بهمن ماه سال گذشته به دعوت “مهدی شریفیان” نماینده مجلس به شهرستان اسلامشهر آمده بود، در بازدید از بیمارستان امام رضا (ع) در جریان درخواستهای مردم و کمبود تجهیزات این بیمارستان قرار گرفت و نسبت به رفع آنها قول مساعد داده بود که مجوز تخصیص دستگاه ام آر آی” و”سی تی اسکن” از جمله رهاوردهای این سفر است .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، در جریان سفر بهمن ماه سال گذشته ” حجت الله عبدالملکی ” وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان اسلامشهر که به دعوت “مهدی شریفیان” نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس صورت گرفته بود، بازدید از بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر و بهره برداری از بخش های جدید آن از جمله برنامه های سفر وزیر کار بود.

در این بازدید ، وزیر کار در جریان درخواستها و همچنین کمبود تجهیزات این بیمارستان قرار گرفت و نسبت به رفع آنها قول مساعد داد که مجوز تخصیص دستگاه “ام آرآی” و”سی تی اسکن” با پیگیری های “مهدی شریفیان” از جمله رهاوردهای این سفر است .

در همین رابطه “محمد ابراهیم جواهری” معاون حقوقی، مجلس و بین الملل سازمان تامین اجتماعی طی نامه ای خطاب به دکتر شریفیان با اعلام این خبر تصریح کرد : « با عنایت به پیگیری های مستمر جنابعالی در خصوص اختصاص دستگاه های سی تی اسکن و ام آر آی به بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر ، موضوع تخصیص تجهیزات فوق به پیشنهاد مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در کمیته سرمایه گذاری مطرح و مورد موافقت قرار گرفت . »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست