تجلیل نماینده مجلس از عملکرد تیم فوتبال شهید اورکی اسلامشهر

“مهدی شریفیان” نماینده مجلس ضمن تجلیل از علمکرد مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان تیم شهید اورکی اسلامشهر، بر حمایت از نماینده فوتبال شهرستان در لیگ دو کشور تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال شهید اورکی طی دیداری با “مهدی شریفیان ” نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این تیم به بیان برخی مسائل و مشکلات خود از جمله وضعیت نامناسب زمین چمن ورزشگاه 7 هزار نفری اسلامشهر پرداختند.

“شریفیان” نیز در این دیدار ضمن تجلیل از عملکرد مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان این تیم به عنوان بهترین تیم توپی –گروهی جنوب غرب استان تهران، بر حمایت از نماینده فوتبال شهرستان در کشور جهت راهیابی به لیگ دسته یک و همچنین رشد و شکوفایی استعدادهای موجود در شهرستان تاکید کرد .

“شریفیان” همچنین در این دیدار از تماس تلفنی با وزیر ورزش و جوانان کشور و برگزاری جلسه ای با حضور “حمید سجادی” جهت بررسی مسائل و مشکلات این تیم در آینده نزدیک خبر داد .

گفتنی است در جدول رده بندی لیگ دو کشور تیم فوتبال شهید اورکی اسلامشهر از مجموع 21بازی با 8 برد، 11 مساوی و 2 باخت و مجموع 35 امتیاز در رده چهارم جدول و در آستانه صعود به لیگ دسته یک کشور قرار گرفته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست