از سوی شریفیان صورت گرفت؛

 تجلیل از 2 قاری برگزیده اسلامشهری در مسابقات کشوری وبین المللی قرآن کریم

2 قاری برگزیده اسلامشهری در مسابقات کشوری و بین المللی قرآن کریم از سوی “مهدی شریفیان” نماینده مجلس تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، حمایت از ترويج فرهنگ قرآني و ديني و توسعه فعاليت هاي تربيتي و آموزشي در حوزه قرآن و عترت همواره به عنوان یکی از مهمترین وظایف مسئولین بوده و بی تردید دستیابی به جامعه‌ای متمسک به قرآن و عترت و برخوردار از ایمان و عمل صالح، تحقق اندیشه‌های معمار بزرگ انقلاب اسلامی رضوان‌الله تعالی علیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن کریم، و ارتقای ایران به کشوری توسعه‌یافته با هویتی اسلامی – انقلابی، در گرو عزم ملی و اراده هماهنگ مدیران نظام برای توسعه فرهنگ قرآنی است.

از سوی دیگر نخبگان قرآنی در توسعه حقیقی جامعه نقش‌آفرین اصلی هستند و همین امر ضرورت توجه ویژه و تجلیل و معرفی آنها از سوی مسئولان را دو چندان می کند .

در همین راستا “مهدی شریفیان” نماینده مردم اسلامشهر، تهران، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اهداء لوح سپاس از “محمد امین نبی لو” و خانم “غزاله سهیلی زاده” 2 قاری برگزیده شهرستان اسلامشهر در مسابقات کشوری و بین المللی قرآن کریم تجلیل کرد .

خانم “سهیلی زاده” در مسابقات بین المللی قرائت قرآن دانشجویان خواهر مقام اول و “محمد امین نبی لو” در مسابقات قرائت قرآن زیر 16 سال بسیج کشور مقام سوم را کسب کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست