از محل اعتبارات در اختیار نمایندگان صورت گرفت؛
تأمین اعتبار برای تکمیل چمن مصنوعی چهاردانگه و خانه جوان اسلامشهر توسط دکتر شریفیان

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در اسلامشهر روز چهارشنبه 7 دی علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به دعوت دکتر شریفیان در اسلامشهر حضور یافته و از برخی پروژه های حوزه ورزش و جوانان بازدید کرد.

در این بازدید که با حضور مهدی شریفیان، نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر صورت گرفت، ضمن پیگیری مصوبات سفر وزیر ورزش و جوانان به اسلامشهر، در خصوص برخی پروژه ها بحث و بررسی صورت گرفته و تصمیماتی اتخاذ شد.

دکتر مهدی شریفیان در حاشیه این بازدید در خصوص پروژه احداث چمن مصنوعی چهاردانگه گفت: در شهر چهاردانگه با عنایت به سرانه پایین ورزشی، پرداختن به پروژه هایی مانند چمن مصنوعی اولویت بالایی دارد. بر همین اساس از محل اعتبارات در اختیار اینجانب 2 میلیارد تومان به این پروژه اختصاص داده شد که ان شاالله پروژه هرچه سریعتر تکمیل شود.

وی با اشاره به اتخاذ تصمیمات مناسب برای ورزشگاه چیچکلو اظهار کرد: طی جلسه ای که داشتیم مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان استان تهران سالن ورزشی و چمن مصنوعی ورزشگاه چیچکلو را طی یکسال آینده تکمیل و تحویل دهیاری چیچکلو بدهد.

شریفیان با اشاره به اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات در اختیار نمایندگان به پروژه خانه جوان در خصوص ورزشگاه هفت هزاری شهید سلیمانی گفت: به زودی بهره برداری این ورزشگاه به به بخش خصوصی واگذار خواهد شد و شرایط استفاده از این ورزشگاه برای تیمهای شهید اورکی و آریو نیز فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست