با دعوت دکتر شریفیان انجام شد:
بازدید معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور از پروژه های عمرانی شهرستان اسلامشهر

مهدی جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور روز شنبه 23 مهرماه به دعوت مهدی شریفیان نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از پروژه های عمرانی شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در اسلامشهر، معاون وزیر کشور به همراه دکتر مهدی شریفیان و حسین حبیبی فرماندار شهرستان اسلامشهر و جمعی از مسئولان شهرستان از پروژه احداث ایستگاه متروی چهاردانگه، عملیات اجرایی حفاری تونل مترو در منطقه شاتره اسلامشهر، پروژه احداث ایستگاه متروی میدان نماز و همینطور از سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر بازدید کرد.

در حاشیه این مراسم جمالی نژاد با اشاره به مهاجرت معکوس به شهرستانهای تهران از جمله اسلامشهر گفت: این مسئله میتواند هم فرصت و هم تهدید باشد. اگر برای این بحث برنامه ریزی کنیم به نحوی که طی برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مازاد جمعیت این شهرستان موجب افزایش توسعه این شهرستان شود و به عنوان یک محرک توسعه در شهرستان باشد از فرصتها به نحو مطلوب بهره برده ایم.

وی در ادامه شاغل بودن بسیاری از همشهریان اسلامشهری در تهران را بسیار حائز اهمیت دانسته و گفت: باید مسئولین اهتمام ویژه ای در حوزه حمل و نقل عمومی داشته باشند. خوشبختانه برای پیوند شهر تهران به شهرستانهای مجاور از جمله اسلامشهر برنامه های خوبی در حوزه حمل و نقل عمومی و ریلی و حمل و نقل انبوه‌بر صورت گرفته که بسیار امیدوار کننده است.

معاون وزیر کشور تلاش مسئولین شهرستان و دکتر شریفیان و عزم آنها برای پیشرفت اسلامشهر را ستودنی خوانده و ابراز امیدواری کرد که علاوه بر حمل و نقل عمومی در حوزه های زیرساختی و پروژه های جاری مانند کمربندی شمالی، احداث ایستگاه جدید و ارتقاء تجهیزات و نیروی انسانی آتش نشانی و تجهیز شهرداری ها و دهیاری ها به ماشین آلات عمرانی و پسماند بتوانیم مسئولین این شهرستان را یاری کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست