در دیدار شریفیان با وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت :

افزایش وام نهضت ملی مسکن در اسلامشهر به 450 میلیون / امضای تفاهمنامه احداث کمربندی جنوبی شهرستان

در دیدار “مهدی شریفیان” نماینده مجلس با وزیر راه و شهرسازی افزایش وام نهضت ملی مسکن در شهرستان اسلامشهر از 300 به 450 میلیون و همچنین احداث کمربندی شمالی شهرستان به تصویب رسید .

در دیدار “مهدی شریفیان” نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس با “رستم قاسمی” وزیر راه و شهرسازی که با حضور “حسین حبیبی” فرماندار اسلامشهر برگزار شد ، موضوع اخذ تسهیلات از محل ماده 56 قانون برنامه پنجساله سوم توسعه برای تکمیل پروژه کمربندی شهرستان اسلامشهر مصوب شد و تفاهمنامه تسریع در روند احداث کمربندی جنوبی این شهرستان نیز به امضا رسید .

در این دیدار همچنین بنا به درخواست “مهدی شریفیان” و با توجه به نزدیکی شهرستان اسلامشهر به شهر تهران، وام نهضت ملی مسکن در اسلامشهر از 300 میلیون (برای مناطق شهری) به 450 میلیون (برای کلانشهر ها) افزایش یافت.

تجهیز و تکمیل امکانات ایستگاه قطار آپرین اسلامشهر و افزایش تردد به ویژه در روزهای سه شنبه به منظور بهرمندی علاقمندان به زیارت مسجد جمکران و همچنین اعطای یک قطعه زمین با کاربری ورزشی به “سجاد گنج زاده” قهرمان المپیکی اسلامشهر برای احداث پایگاه قهرمانی ورزشهای رزمی از دیگر مصوبات جلسه “مهدی شریفیان” با وزیر راه و شهرسازی بود .

همچنین در خصوص تداخل حریم اسلامشهر، پیشنهاد تشکیل کمیته ای مشترک از مسئولین وزارت کشور و وزارت راه شهرسازی به منظور بررسی و اتخاذ تصمیم واحد در این زمینه و ابلاغ مصوبه نهایی به سازمان شهرسازی و معماری مورد موافقت قرار گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست