جمعی از نمایندگان استان تهران در دیدار با فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع)،
حمایت خود را از سپاه اعلام و اقدام اتحادیه اروپا را محکوم کردند. 

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تعدادی از نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، ضمن اعلام حمایت از این نهاد خدمتگزار، اقدام نابخردانه پارلمان اروپا در تروریستی خواندن این نهاد را محکوم کردند.

 

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت، حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان، سید علی یزدی‌خواه نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات، حسین نوش‌آبادی نماینده مردم ورامین و حسین حق‌وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

نمایندگان استان تهران همچنین حمایت همه جانبه خود و دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام و از خدمات این نهاد در حوزه‌های مختلف قدردانی کردند.

همچنین نمایندگان مردم در خانه ملت اعلام کردند درصورتیکه اقدامی اجرایی علیه سپاه پاسداران انجام شود، متقابلا ایران نیز همه نیروهای نظامی و افراد مرتبط با این اقدام را تحریم خواهد کرد.

در این دیدار همچنین سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با قدردانی از حضور و اعلام حمایت نمایندگان، سپاه پاسداران را خادم همیشگی مردم ایران دانست و گفت: اینگونه اقدامات هرگز سپاه را از انجام ماموریت خود در حفاظت و پاس‌داری از انقلاب و خدمت به مردم منحرف نخواهد کرد.

گفتنی است، در واکنش به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های به اصطلاح تروریستی، علاوه بر واکنش و صدور بیانیه‌های فراوان از سوی سازمان‌ها و نهادهای مختلف و اعلام موضع قوای سه‌گانه در این باره، مجلس شورای اسلامی طرحی را برای مقابله با اقدام پارلمان اورپا علیه سپاه پاسداران در دستور کار قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست