در دیدار “شریفیان” با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تاکید شد:

 اشتغالزایی و حمایت از کسب و کارهای خرد در اسلامشهر

در دیدار “مهدی شریفیان” با مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، ایجاد اشتغال با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و همچنین حمایت از کسب و کارهای خرد در شهرستان اسلامشهر مورد تاکید قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی خانه ملت در شهرستان اسلامشهر، در دیدار”مهدی شریفیان” نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری ، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی با نعمت اله رضايی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، نیازهای شهرستان اسلامشهر برای احیای مشاغل نیمه فعال یا غیر فعال مرد بررسی قرار گرفت .

در این دیدار مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید ماهیت، مأموریت و فعالیت‌های صندوق را تبیین و نقش این صندوق در کارآفرینی در جامعه را تشریح کرد.

شریفیان نیز در این دیدار با اشاره به برخی ظرفیتهای این صندوق در اعطای تسهیلات قرض الحسنه به منظور حمایت، توانمندسازی و ساماندهی زنجیره های تولید، خوشه های کسب و کار، پشتیبانان مشاغل خانگی، خویش فرمایی و ایجاد و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک و نیز حمایت از طرح های کارآفرینی از جمله اجتماعی و دانش آموزی بر ایجاد اشتغال با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و همچنین حمایت از کسب و کارهای خرد از سوی صندوق کارآفرینی امید در شهرستان اسلامشهر تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست