با پیگیری دکتر شریفیان؛
احداث ۴ هزار واحد مسکونی در اسلامشهر با مشارکت بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن

جلسه بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با مسکن شهری و روستایی شهرستان اسلامشهر با حضور دکتر علی نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دکتر مهدی شریفیان نماینده مردم اسلامشهر برگزار شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این جلسه با بیان اینکه 4 هزار واحد مسکونی با مشارکت بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن در این شهرستان احداث می‌شود، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته 1000 واحد مسکونی از این پروژه به خانواده‌های محروم و کم درآمد شهرستان اختصاص خواهد یافت.

 

نیکزاد خاطرنشان کرد: با توجه به تصمیماتی که در این جلسه اتخاذ شد اقداماتی از سوی فرمانداری شهرستان، شورای اسلامی و شهرداری اسلامشهر و اداره ثبت اسناد و املاک تا پایان آبان ماه انجام خواهد شد تا با انجام برخی امور اداری و تعیین تکلیف اسناد اراضی، زمینه لازم جهت آغاز عملیات اجرایی احداث چهار هزار واحد مسکونی در 22 قطعه زمین به مساحت تقریبی 220 هزار متر مربع فراهم شود.

وی درباره استقرار بنیاد مسکن در شهرستان و انتزاع اسلامشهر از بنیاد مسکن شهرری نیز اظهار کرد: بررسی لازم در این باره انجام خواهد شد تا جهت تسهیل در ارائه خدمات به روستائیان اسلامشهر دفتر نمایندگی یا شعبه مستقل بنیاد مسکن در این شهرستان ایجاد شود.

نیکزاد گفت: تعیین حریم روستاها و تکمیل بازنگری طرح‌های هادی روستایی شهرستان اسلامشهر با جدیت بیشتری از سوی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران پیگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: تأکید شده است تا در بازنگری طرح هادی روستایی مشکلات روستاها که از سوی بخشداران عنوان می‌شود از جمله تأمین زمین برای جوانان روستا حل شود تا جوانان با تأمین زمین و دریافت تسهیلات مسکن روستایی، صاحب مسکن در روستای خود شوند؛ اعتبارات مناسبی برای اجرای طرح های عمرانی در روستاهای شاتره، چیچکلو و گلدسته تخصیص یافته، همچنین سهمیه قیر رایگان نیز برای این شهرستان پیش‌بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست